Mentor Patent, “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları” (Telif, Marka, Patent, Tasarım) ve Kalite belgeleri konusunda gerçek veya tüzel kişilere yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

İşlemlerin yapılmasında ve yapılan işlerin geliştirilerek sürdürülmesinde kesintisiz destek verir; tüm hizmetlerin müvekkillerimize değer kattığına inanarak yaparız. Müvekkillerimizin sadece bugününü değil, geleceğini de planlayarak karşılaşılacak ihtiyaçları analiz eder buna göre yenilikçi ve katma değer katacak geliştirici önerileri sunarız.

Firmamız, Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde Vekil Siciline kayıtlı, Müvekkillerini temsil etme yetkisine sahip bir kuruluştur.

Firmamız İstanbul, Ankara, Adana, Mersin ve Gaziantep illerinde bizzat ofis bulundurarak, çevre illere ise kısa sürede yerinde ziyaret yapmak üzere yapılanmasını kurmak suretiyle:

  • Resmi Marka Vekilleri
  • Resmi Patent Vekilleri
  • Avrupa Patent ve Marka Vekilleri
  • Hukuk Departmanı konusunda uzman avukatlar
  • Buluş mahiyetine uygun Mühendisler
  • Müşteri ilişkileri uzmanları ile hizmet vermektedir.

Yine yapmış olduğu yurtdışı işbirlikleri ile ülke gözetmeksizin uluslararası işlemlerde müvekkillerine desteğini sürdürmektedir. Sadece Türk şirketlerine değil aynı zamanda Türk piyasasına girmek isteyen uluslararası şirketlere de, karşılaşabilecekleri ürün veya hizmet ihlallerine karşı destek sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak ülkemizin belirlenen hedeflere ulaşmasında; Üniversiteler, Teknokent ve Teknoparklar, Organize Sanayi Bölgeleri, İşadamları Dernekleri, Ticaret ve Sanayi kuruluşları, Ticaret ve Sanayi Odaları, ilgili Kamu Kurumları ile işbirliği çerçevesinde markalaşma, patent, tasarım ve coğrafi işaret konularında farkındalık sağlamak adına eğitim ve seminer programları düzenlemekte ve ortak çalışmalar yürütmektedir.

İçiniz Rahat Olsun

Şirketimiz aracılığıyla danışmanlık sunulması durumunda, başvuran kişi ve tarafları ile gizlilik anlaşması imzalayarak Vekillik Etik İlke ve Kurallarına Uygun Şekilde işlem yapmaktayız.

Görüşmeyi başlat
Merhaba, sizlere hizmet verebilmemiz için ihtiyacınız olan konuyu belirtir, iletişim bilginizi paylaşırsanız, en kısa süre içinde sizleri bilgilendirebiliriz.