Marka Hukuk Danışmanlığı hizmetleri kapsamında isteyen müvekkilerine dava öncesi veya süreç içinde ilgili dava ile ilgili hukuki mütalaa hizmetleri de vermektedir.

Öncelikle marka davaları başta olmak üzere temel uzmanlık alanımız olan Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları ilgili dava ve uyuşmazlıklarda objektif ve tarafsız görüşümüze başvurmak isteyen hak sahiplerine, bireysel olarak iş gören Avukatlara ve Hukuk Ofislerine ilgili dava ve uyuşmazlıkla ilgili hukuki mütalaalar vermekteyiz.

 

Aynı zamanda müvekkillerimize de marka dava ve uyuşmazlıklarda hukuki ve cezai yollar, muhtemel sonuçları ve önerilen stratejileri içeren yazılı ve sözlü mütalaalar vermekte ve sonrasında konu hakkında ihtiyaç duydukları hukuki danışmanlık desteği sunmaya devam etmekteyiz. Marka Hukuki Danışmanlık, Marka Hukuki Mütalaa, Marka Davaları Hukuki Danışmanlığı konularında alanında Uzman Avukatlarımız vasıtasıyla destek verilmekle birlikte talep edilmesi halinde bizzat Dava süreçleri müvekkiller adına takip de edilmektedir.

Ülkemizde Fikri ve Sınai Haklar konusunda alanında Uzman Avukat sayısı oldukça az olduğundan tavsiyemiz tecrübe sahibi Avukatlar aracılığıyla konuların yürütülmesidir.

Görüşmeyi başlat
Merhaba, sizlere hizmet verebilmemiz için ihtiyacınız olan konuyu belirtir, iletişim bilginizi paylaşırsanız, en kısa süre içinde sizleri bilgilendirebiliriz.