DİĞER ISO YÖNETİM SİSTEMİ BELGELERİ NELERDİR ? 

Yukarıda adı geçen iso 9001 Belgesi, iso 14001 Belgesi, iso 45001 Belgesi (veya OHSAS 18001 Belgesi ) , iso 22000 Haccp Belgesi, iso 27001 Belgelerinin dışında aşağıdaki Yönetim Sistemi Belgeleri de bazen iso belgesi olarak adlandırılmaktadır.

ISO 10002 Müşteri Şikeyetleri Yönetim Sistemi Belgesi
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi
ISO 20000-1 ITIL Yönetim Sistemi Belgesi
ISO 13485 Medikal Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
vs.

PRATİK, YENİLENEBİLİR KOLAY UYGULANABİLİR SİSTEMLER

Yönetim sistemlerinde doküman hazırlama, kuruluş içinde bu işlemleri gerçekleştirme müşterileri bir hayli sıkan bunaltan işlemlerdir. Firmamız müşterileri çok fazla uğraştırmadan, bildiklerini öğretmek şartıyla (sıkmadan, bunaltmadan) doküman vb. hazırlığını yapar. İşinizi kolaylaştırır.

Alanında tecrübeli, profesyonel baş denetçi belgeli, mutlak denetim tecrübesine sahip danışmanlarla hizmet vermektedir. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlar uygulaması kolay Dinamik, Pratik, Yenilenebilir, firmanızın kalitesini yansıtan yönetim sistemleri inşa ederler. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlarla hizmet verir.

Belgelendirme kuruluşlarıyla ve denetçilerle irtibatı firmamız sağlar. Belgelerinizin takibini titizlikle yaparlar, denetim sonrası varsa eksikliklerinizi giderilir ve belgeniz elinize ulaşıncaya kadar büyük özenle takip ve bilgilendirme yapılır. İşiniz büyük titizlikle takip edilir, mutlak suretle sonuçlandırılır.

Firmamız Müşteri Menfaatini Ön Planda Tutan, Doğru Bilgi Ve Gizlilik Prensibi, Güven Odaklı İş Birliği, Profesyonel Kadro İle Hareket Eden, Müşterilerinin Memnuniyeti İle Yeni Müşterileri Hedef Alan Bir Strateji ile hareket etmektedir.

Firmamız Daha Önceki İş Yaptığı Müşterileriyle Bir Değer İfade Eder. Referanslarımızın hizmetlerimizi daha iyi ifade edebileceği yapıda güven merkezli hizmet vermekteyiz. Unutmayın! Bizi sözümüzle tanırlar, sözümüz varsa mutlaka yerine gelir.

HİZMET SONRASI DESTEK

Firmamız danışmanlık ve eğitim hizmeti sonrasında belge alımından sonrada danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz bizleri yanında görmek istediği her zaman mutlak suretle yanlarında oluruz.

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

Firmamız Ankara merkezli olarak İstanbul Şubesi ile birlikte Türkiye’nin Her Yerine ve Yurtdışına hizmet vermektedir ve firmamız bir çukur misali derinliğine çukur kazarken, çapını da genişletmektedir.

GERÇEKÇİ VE MAKUL FİYAT

Firmamız sınıflandırdığı hizmet kaliteleri ile makul düzeyde seçenekler sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle gelişigüzel verilen fiyatlar değildir. İyi bir sektör araştırmasından ve maliyet süzgecinden geçen fiyatlarımız kesinlikle abartılı olmaktan uzak, gerçekçi fiyatlardır.

Görüşmeyi başlat
Merhaba, sizlere hizmet verebilmemiz için ihtiyacınız olan konuyu belirtir, iletişim bilginizi paylaşırsanız, en kısa süre içinde sizleri bilgilendirebiliriz.